sürdürülebilirlik & değerlerimiz

Eceteks olarak, üretimin her aşamasına dahil ettiğimiz sınırlı kaynakları etkin bir biçimde doğaya zarar vermeden, sürdürülebilirlik yaklaşımına uygun olarak kullanmanın hem çevreye duyduğumuz saygının hem de gelecek kuşaklara olan sorumluluğumuzun bir parçası olduğu inancındayız.

Operasyonlarımızı, yaşadığımız gezegene zarar vermeden sürdürmeye, çevre dostu ve güvenilir teknolojilere yatırım yaparak doğada bıraktığımız ayak izini minimuma indirme sürecine gönülden bağlıyız.

Doğaya ve çevreye duyduğumuz saygının yanı sıra, her yıl destek verdiğimiz toplumsal duyarlılık projeleri ile de kalıcı değerler yaratmaya ve yaşadığımız topluma faydalı olmak için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz.

Bizler, sürdürülebilirliğin yalnızca çevresel faktörlerle sınırlı olmadığının bilincindeyiz.

Çevreye olduğu kadar insana verdiğimiz önemin bir yansıması olarak, şirketimiz içerisinde güvenlik standartlarını uygulamak, çalışanlarımıza sağladığımız düzenli eğitimlerle onların gelişimlerine katkıda bulunurken, organizasyonel hedefler gereği şirketimizin gelişimini de sağlayarak, ikisi arasında bir denge kurmak başlıca değerlerimiz arasında yer almaktadır.